Steyr G-series 3.0 D
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr G-series 3.0 D |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 132 kW / 177 koní při 4400 otáček |
| Točivý moment: | 330 Nm při 1600 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Programmed fuel injection |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1940 x 1770 x 4240 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

