Steyr G-series 5.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr G-series 5.0 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4966 ccm |
| Výkon motoru: | 221 kW / 296 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 448 Nm při 2600 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 3 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1940 x 1770 x 4240 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

