Steyr Haflinger 0.6 700 AP
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr Haflinger 0.6 700 AP |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 643 ccm |
| Výkon motoru: | 20 kW / 27 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 45 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1750 x 1360 x 2840 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2020 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

