Studebaker Avanti
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Studebaker Avanti |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Studebaker |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5665 ccm |
| Výkon motoru: | 186 kW / 250 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 560 Nm při 1700 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

