Suzuki Alto
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Alto |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 796 ccm |
| Výkon motoru: | 29 kW / 39 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 59 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 68.5 x 72 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2180 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1410 x 3310 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3050 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 145/70-R12 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 145/70-R12 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

