Suzuki C2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki C2 |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1600 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 254 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 284.4 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 68 x 60.4 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2240 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 1660 x 3660 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2870 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

