Suzuki C2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki C2 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1600 ccm |
| Výkon motoru: | 186 kW / 250 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 180 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 75 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

