Suzuki Esteem
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Esteem |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1590 ccm |
| Výkon motoru: | 53 kW / 71 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 128.46 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 74.9 x 89.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1380 x 4200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3590 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 180 km/h |

