Suzuki Esteem GLX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Esteem GLX |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1590 ccm |
| Výkon motoru: | 74 kW / 99 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 127 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 75 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1380 x 4200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3590 litrů |
| Objem nádrže: | 51 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/60-R1577 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/60-R1577 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 171 km/h |

