Suzuki Fronte 360
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Fronte 360 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vzadu |
| Objem motoru: | 354 ccm |
| Výkon motoru: | 15 kW / 20 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 37 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 81.5 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 164 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1970 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1300 x 3000 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2530 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/60-R1577 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/70-R1481S |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 6.9 litrů na 100 kilometrů |

