Suzuki Fronte 800
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Fronte 800 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 785 ccm |
| Výkon motoru: | 26 kW / 35 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 81 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 81.5 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 164 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2160 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1490 x 3880 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3250 litrů |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/60-R1577 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/70-R1481S |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 115 km/h |

