Suzuki Fronte Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Fronte Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vzadu |
| Objem motoru: | 356 ccm |
| Výkon motoru: | 25 kW / 33 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 43 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 520 x 56 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 164 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2020 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1210 x 1300 x 3000 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2530 litrů |
| Objem nádrže: | 30 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 120 km/h |

