Suzuki Jimny
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Jimny |
| Datum uvedení na trh: | 1981 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 539 ccm |
| Výkon motoru: | 19 kW / 26 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 52 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 68.5 x 72 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2040 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1400 x 3200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2820 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/80-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/80-R15 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

