Suzuki LJ-20
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki LJ-20 |
| Datum uvedení na trh: | 1974 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 359 ccm |
| Výkon motoru: | 21 kW / 28 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 37 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 520 x 56 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

