Suzuki LJ 50 0.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki LJ 50 0.8 |
| Datum uvedení na trh: | 1976 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 797 ccm |
| Výkon motoru: | 31 kW / 41 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 81 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 520 x 56 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1940 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1690 x 1420 x 3280 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2730 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

