Suzuki Samurai
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Samurai |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1296 ccm |
| Výkon motoru: | 52 kW / 70 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 103 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 74 x 75.5 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1670 x 1540 x 3450 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3790 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

