Suzuki Samurai Long
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Samurai Long |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 47 kW / 63 koní při 4300 otáček |
| Točivý moment: | 116 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 75.1 x 90 mm |
| Systém paliva: | Programmed fuel injection |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1540 x 4020 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

