Suzuki Sidekick JX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Sidekick JX |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1599 ccm |
| Výkon motoru: | 53 kW / 71 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 132.89 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 75 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2210 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1640 x 1640 x 3660 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2870 litrů |
| Objem nádrže: | 30 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/70-R1481S |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/70-R1481S |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

