Suzuki Swift
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Swift |
| Datum uvedení na trh: | 1985 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 3 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 991 ccm |
| Výkon motoru: | 50 kW / 67 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 107 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 68.6 x 72 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1550 x 3590 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

