Suzuki Vitara
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki Vitara |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1590 ccm |
| Výkon motoru: | 58 kW / 78 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 75 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2210 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1710 x 1640 x 3660 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3580 litrů |
| Objem nádrže: | 42 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

