Suzuki X-90
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki X-90 |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Terénní auta |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1588 ccm |
| Výkon motoru: | 72 kW / 96 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 133 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 75 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2210 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1540 x 1700 x 3720 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3590 litrů |
| Objem nádrže: | 42 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/60-R1577 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/70-R1481S |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 151 km/h |

