Suzuki X2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Suzuki X2 |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Suzuki |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Výkon motoru: | 140 kW / 188 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 249.5 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 88 x 75 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1900 x 4480 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4980 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

