Tata E 220
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Tata E 220 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Tata |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2199 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 210 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 74 x 65 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1750 x 4750 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4870 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

