TVR Tuscan V8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | TVR Tuscan V8 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | TVR |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4727 ccm |
| Výkon motoru: | 173 kW / 232 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 125 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 81.1 x 77.6 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2290 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3940 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

