TVR Vixen 1.6 S3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | TVR Vixen 1.6 S3 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | TVR |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1599 ccm |
| Výkon motoru: | 63 kW / 84 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 125 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 81.1 x 77.6 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2290 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 1630 x 3690 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3710 litrů |
| Objem nádrže: | 58 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

