TVR Vixen S2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | TVR Vixen S2 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | TVR |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1599 ccm |
| Výkon motoru: | 57 kW / 76 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 100 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 90.3 x 78 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2290 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3710 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

