Vauxhall Firenza 1.3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vauxhall Firenza 1.3 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Vauxhall |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1256 ccm |
| Výkon motoru: | 40 kW / 54 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 90 Nm při 2600 otáček |
| Velikost válce | 85.7 x 76.2 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2470 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1650 x 4150 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4030 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

