Vauxhall Victor 2800
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vauxhall Victor 2800 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Vauxhall |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2793 ccm |
| Výkon motoru: | 44 kW / 59 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 91 Nm při 2600 otáček |
| Velikost válce | 95.3 x 69.2 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1710 x 4570 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4530 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

