Vauxhall Victor 3300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vauxhall Victor 3300 |
| Datum uvedení na trh: | 1973 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Vauxhall |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3294 ccm |
| Výkon motoru: | 106 kW / 142 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 251 Nm při 2400 otáček |
| Komprese: | 8.5:1 |
| Velikost válce | 92.1 x 82.6 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1710 x 4550 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

