Vauxhall Viscount
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vauxhall Viscount |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Vauxhall |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2651 ccm |
| Výkon motoru: | 398 kW / 534 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 716 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 96 x 92 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1780 x 4760 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

