Vector M 12
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vector M 12 |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Vector |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 12 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 5707 ccm |
| Výkon motoru: | 367 kW / 492 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 576 Nm při 5200 otáček |
| Velikost válce | 81.1 x 88.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1140 x 2030 x 4790 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5530 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

