Vector RD 180
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vector RD 180 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Vector |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1797 ccm |
| Výkon motoru: | 136 kW / 183 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 174.92 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 81.1 x 88.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2390 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1100 x 1730 x 3920 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

