Vector Wiegert Vector W8 Twin Turbo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Vector Wiegert Vector W8 Twin Turbo |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Vector |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 5973 ccm |
| Výkon motoru: | 487 kW / 653 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 854.28 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 8:1 |
| Velikost válce | 101.6 x 91.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1070 x 2090 x 4380 mm |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 9/0 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 352 km/h |

