Venturi Atlantique 300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Venturi Atlantique 300 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Venturi |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 2946 ccm |
| Výkon motoru: | 231 kW / 310 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 402 Nm při 3800 otáček |
| Velikost válce | 93 x 72.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1190 x 1850 x 4250 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/50-ZR17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 255/40-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 9 (Front airbags. Side airbags.) |

