Westfield ZEI
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Westfield ZEI |
| Datum uvedení na trh: | 1983 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Westfield |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1991 ccm |
| Výkon motoru: | 164 kW / 220 koní při 6250 otáček |
| Točivý moment: | 292 Nm při 4250 otáček |
| Velikost válce | 83 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2340 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1060 x 1570 x 3550 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3640 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/50-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/50-R15 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

