Wingho W3 Triposto
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Wingho W3 Triposto |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Wingho |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Boxer, 6 valcový |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3200 ccm |
| Výkon motoru: | 582 kW / 780 koní při 14300 otáček |
| Točivý moment: | 162 Nm při 4250 otáček |
| Velikost válce | 83 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 273 km/h |

