Yamaha Ox99 11
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Yamaha Ox99 11 |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Yamaha |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 1 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 12 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 10000 otáček |
| Točivý moment: | 212 Nm při 4900 otáček |
| Velikost válce | 83 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 5 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2660 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 2010 x 4410 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem nádrže: | 120 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

