Zagato Bravo Bis
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zagato Bravo Bis |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zagato |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 367 kW / 492 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 580 Nm při 5200 otáček |
| Velikost válce | 73.1 x 58.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

