Zagato Ferrari 3Z
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zagato Ferrari 3Z |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Zagato |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2953 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 254 koní při 7500 otáček |
| Točivý moment: | 212 Nm při 4900 otáček |
| Komprese: | 9.2:1 |
| Velikost válce | 73.1 x 58.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1290 x 1700 x 4530 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |






