Zagato Hyena
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zagato Hyena |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Zagato |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2000 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 254 koní při 7500 otáček |
| Točivý moment: | 212 Nm při 4900 otáček |
| Velikost válce | 73.1 x 58.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

