Zagato Raptor
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zagato Raptor |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zagato |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 12 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 5707 ccm |
| Výkon motoru: | 367 kW / 492 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 580 Nm při 5200 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 73.1 x 58.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2660 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1100 x 2030 x 4390 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5350 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 330 km/h |

