Zagato Zuma
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zagato Zuma |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zagato |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1894 ccm |
| Výkon motoru: | 82 kW / 110 koní při 4150 otáček |
| Točivý moment: | 235 Nm při 1900 otáček |
| Velikost válce | 79.5 x 95.5 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2520 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1790 x 4020 mm |
| Objem nádrže: | 55 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

