ZAZ 966
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | ZAZ 966 |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | ZAZ |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, podélný |
| Objem motoru: | 885 ccm |
| Výkon motoru: | 20 kW / 27 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 52 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 72 x 54.5 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2170 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1540 x 3740 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3310 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

