ZAZ Slavuta 1.3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | ZAZ Slavuta 1.3 |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | ZAZ |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1298 ccm |
| Výkon motoru: | 47 kW / 63 koní při 5300 otáček |
| Točivý moment: | 101 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 72 x 67 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2330 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1590 x 3990 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3660 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 150/70-R13 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

