Zender 30-7
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender 30-7 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1781 ccm |
| Výkon motoru: | 174 kW / 234 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 236 Nm při 4200 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 239 km/h |

