Zender Escape 6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender Escape 6 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vzadu |
| Objem motoru: | 2798 ccm |
| Výkon motoru: | 131 kW / 176 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 234.59 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1280 x 1730 x 3820 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 236 km/h |

