Zender Escape 6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender Escape 6 |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2800 ccm |
| Výkon motoru: | 335 kW / 449 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 236 Nm při 4200 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1280 x 1740 x 3820 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

