Zender Fact 4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender Fact 4 |
| Datum uvedení na trh: | 1989 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3562 ccm |
| Výkon motoru: | 339 kW / 454 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 717.32 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1130 x 2010 x 4090 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 313 km/h |

