Zender Progetto 5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender Progetto 5 |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2934 ccm |
| Výkon motoru: | 137 kW / 184 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 240 Nm při 5200 otáček |
| Velikost válce | 81 x 86.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

