Zender Vision 3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Zender Vision 3 |
| Datum uvedení na trh: | 1988 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Zender |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 5547 ccm |
| Výkon motoru: | 227 kW / 304 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 454.26 Nm při 3750 otáček |
| Komprese: | 9:1 |
| Velikost válce | 96.5 x 94.7 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1120 x 1990 x 4080 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 282 km/h |

